Opinie

Opinie gości stanowią kluczowy element strony internetowej oferującej domki letniskowe czyli właśnie tak jak nasza Domki u Tarnawy. Tworzą one nie tylko reputację, ale również wpływają na decyzję potencjalnych gości. Dzięki opiniom, strona staje się nie tylko miejscem prezentacji oferty, ale również platformą do budowania zaufania i relacji, co jest dla nas niemalże najważniejszym czynnikiem i nagrodą za to stworzyliśmy.

Opinie gości są kluczem do zrozumienia rzeczywistych potrzeb i oczekiwań. To bezpośrednie źródło informacji zwrotnej, które pomagają doskonalić usługi oraz dostosowywać ofertę do Waszych potrzeb. Pozytywne opinie podnoszą wiarygodność strony internetowej, a zadowoleni goście często dzielą się swoimi doświadczeniami, przyciągając nowych ludzi potrzebujących urlopu w cudownych, sielskich okolicznościach.

Ponadto, opinie są także narzędziem motywacyjnym dla nasz, czyli personelu zajmującego się domkami letniskowymi. Pozytywne komentarze podnoszą morale i są potwierdzeniem dobrej pracy, co dodatkowo motywuje do utrzymania wysokiego standardu obsługi.

W dzisiejszych czasach goście coraz częściej polegają na opiniach innych przed dokonaniem wyboru. Dlatego też, dbanie o pozytywne opinie stało się nieodłącznym elementem naszej strategii marketingowej. Regularna interakcja z zadowolonymi gośćmi i proaktywne reagowanie na ewentualne problemy to kluczowe działania, które budują zaufanie i lojalność wobec marki.

Wszystkie opinie są cenne – zarówno pozytywne, jak i negatywne. Negatywne opinie stanowią szansę do nauki, poprawy i udoskonalenia usług, co w efekcie przyczynia się do budowy jeszcze silniejszego wizerunku Domków u Tarnawy.

4.8
Na podstawie 71 opinii
powered by Google
Pamela BeczekPamela Beczek
10:41 03 Nov 23
Świetne warunki, wspaniali gospodarze, super miejsce na wyjazd integracyjny czy rodzinny. Cisza, spokój, czyściutko - polecam serdecznie 👍
Piotr SuszkoPiotr Suszko
11:06 17 Oct 23
Rafal VogtRafal Vogt
14:17 10 Sep 23
Czysto, piękne widoki, domki nieźle wyposażone. Spory minus to głośna i ruchliwa droga zaraz obok przez co zapomnijcie o "totalnej ciszy".
Marek BaranowskiMarek Baranowski
13:17 06 Aug 23
Spokój , cisza , wspaniałe miejsce na wypoczynek , domki bardzo zadbane i dobrze wyposażone . Właściciele wkładają całe 💓 aby spędzony tutaj czas zagościł na długo w naszym sercu. Na pewno jeszcze tutaj powrócimy.🤩🥰🤩
KamilKamil
11:19 13 Jun 23
Ewelina BurchardEwelina Burchard
08:34 13 Feb 23
Fantastyczne miejsce na wypoczynek z dziećmi i nie tylko. Domki dobrze wyposażone, przy każdym domku taras i miejsce na samochód. Bardzo czysto i w pięknym otoczeniu. Na miejscu spora wiata z grillem, miejsce na ognisko, basen, siłownia na powietrzu, sprzęt do gry w ping pong lub badminton. Blisko do Polanicy. Świetna baza wypadowa.
Mag poMag po
18:40 02 Aug 22
Bardzo dobra lokalizacja (ok. 2 km od Polanicy-Zdroju), w samym środku Kotliny Kłodzkiej, więc blisko na Szczeliniec i Błędne Skały a także do Masywu Śnieżnika. Całoroczne domki urządzone bardzo ładnie, z dużym smakiem, wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty. Kuchnia w pełni wyposażona (lodówka, mikrofalówka, kuchenka gazowa). Zamrażalnik dostępny ma terenie, koło budynku gospodarczego (każdy domek ma jedną szufladę). W łazience kabina prysznicowa typu walk-in i jest nawet suszarka do włosów. W domku są elektryczne grzejniki w każdym pomieszczeniu. Zwierzęta domowe są raczej akceptowane (podczas naszego pobytu w domku obok była rodzina z mniejszym psem). Cały teren wokół domków w pełni zagospodarowany do użytku gości (wiata na grill ze stołem i krzesłami dla 10-12 osób, obok osobne miejsce na ognisko z regulowanym rusztem; boiska: do piłki nożnej, siatkówki plażowej; 2 kosze do koszykówki, tor do kręgli, miejsce do badmintona, 2 trampoliny, zadaszona siłownia na świeżym powietrzu, stół do ping-ponga, basen ok. 1,5x5 m: sprzęty dla maluszkow z Little Tikes: piaskownica, zjeżdżalnia, bujany konik, huśtawki, itp. Dostępne różne piłki, sprzęt do badmintona, do kręgli - przy domku "0" (budynek gospodarczy). Cały teren ogrodzony. Co najwazniejsze: bardzo mili właściciele. Pan Tarnawa opowiedział nam wiele o tych terenach, podpowiedział co warto zobaczyć a co sobie odpuścić. Dodatkowo opowiedział nam w bardzo ciekawy sposób sporo o sobie i swojej rodzinie. Bardzo miły i pomocny człowiek, dba o wszystkich gości: mniejszych i większych. Na pewno tu wrócimy, bo miejsce godne uwagi i nie zobaczyliśmy wszystkiego w Kotlinie, co sobie zaplanowaliśmy.
js_loader
Domki u Tarnawy

Zainteresowany pobytem w naszych domkach? Zapraszamy

Kontakt